Odświeżanie świateł samochodowych

Po latach użytkowania, światła samochodowe zużywają się i tracą na swoich właściwościach. Nasza firma odświeża i poleruje zmatowiałe i odbarwione lampy, aby przywrócić im blask i jasność świecenia. Renowacja reflektorów przednich i tylnych poprawi jakość pracy świateł, bezpieczeństwo na drodze, a także polepszy zewnętrzny wygląd waszego samochodu. Lepsza estetyka podniesie również wartość ewentualnej sprzedaży. Specjalna powłoka ze profesjonalnych preparatów na długo zabezpieczy wasze lampy przed degradacją.

Endokrynologia i medycyna nuklearna

Na terenie placówki wykonuje się USG tarczycy, biopsję aspiracyjną cienkoigłową oraz scyntygrafię kości i płuc. Gabinet lekarski prowadzi w Oleśnie dyplomowany specjalista medycyny nuklearnej, endokrynologii oraz chorób wewnętrznych. Przyjmuje w poniedziałki i środy po wcześniejszej rejestracji telefonicznej.

Ziołowe suplementy diety

W naszym sklepie znajdują się preparaty takich producentów, jak Biovitalium, Herbarium św. Franciszka oraz Yango. Kuracja ziołowa zawiera nasiona kozieradki pospolitej, ekstrakt z kłączy kurkumy długiej, karczoch zwyczajny i inne. Suplementy nie mogą zastąpić zbilansowanej i pełnowartościowej diety. Stanowią wyłącznie jej uzupełnienie.

Wypożyczalnia busów

Prowadzimy wypożyczalnię samochodów osobowych i dostawczych. Wynajem busa dostępny jest na terenie Olsztyna. Oferujemy konkurencyjne ceny, sprawne technicznie pojazdy oraz atrakcyjne promocje i rabaty. Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i podmioty gospodarcze. Nasza wysokiej jakości flota dowiezie Cię w każde miejsce.

Jak zdać egzamin na osobowe pojazdy mechaniczne?

Jaka jest dopuszczalna prędkość dla pojazdu osobowego poza obszarem zabudowanym? Kto przejedzie pierwszy przez skrzyżowanie, stosując zasadę prawej ręki? Jaki kształt przyjmują znaki informacyjne? Te pytania na prawo jazdy kategorii B regularnie się pojawiają na egzaminie - przygotuj się i zdaj egzamin za pierwszym podejściem!

Neurostymulacja mózgu

Terapeutyczne stymulowanie mózgu to metoda, która w swoim założeniu ma wspierać dzieci i młodzież w rozwoju. Technika Tomatis w Kłodzku kierowana jest także do dorosłych, którzy przejawiają problemy z mową, takie jak jąkanie czy nienaturalna intonacja lub są narażeni na nadmierny stres w domu lub w pracy.

Ubrania dla pielęgniarek

Uniformy lekarskie oraz pielęgniarskie nie tylko pozwalają wyróżnić pracowników szpitala lub danej placówki od innych, ale również zapewniają i ułatwiają zachowanie najwyższych standardach higienicznych. W naszej ofercie znalazła się odzież medyczna damska. Są to zarówno bluzy, jak i spodnie. Wykonane z trwałego materiału pozwalają na długotrwałą eksploatację. Są to również realizacje uwzględniające możliwość regulacji oraz dostosowanie do specyfiki budowy ciała użytkownika.

Jak prawidłowo zawiesić flagę?

Choć na co dzień się nad tym nie zastanawiamy, to każdego dnia przechodzimy obok kilkudziesięciu flag. Mogą to być zarówno oficjalne, reprezentacyjne formy prezentacji flagi miejskiej czy biało-czerwonego symbolu narodowego, jak i reklamowe sztandary. Do ich prawidłowej ekspozycji konieczne są maszty, które umożliwiają wyciągnięcie materiału w górę.

Tylko w naszym asortymencie znajdziesz tak praktyczny i niezawodny w zastosowaniu test, który jest niezbędny w wyposażeniu każdego gabinetu, czy salonu! To test do sterylizacji. Pamiętaj również, aby zadbać o pełne zadowolenie każdego klienta, trzeba zwrócić uwagę na odpowiednie warunki estetyczne i higieniczne w swoim salonie!
1
2
3
4