Odnowa felgi

Aby sprostać stale zwiększającym się wymaganiom firm lakierniczych, postanowiliśmy udostępnić autorskie rozwiązanie. Opracowaliśmy system, dzięki któremu renowacja felg aluminiowych starcza na znacznie dłużej i, dzięki nakładanym trzem specyficznym warstwom farby chroni elementy przed czynnikami zewnętrznymi.

Powrót do pełnej sprawności po chorobie lub wypadku niestety nie zawsze wiąże się wyłącznie z wykonaniem konkretnych operacji czy zabiegów. Kwestią niezbędną jest również zaawansowana rehabilitacja w Koninie, która pozwoli na prędkie zapomnienie o dolegliwościach. Klinika Nałęcz oddaje swoich Pacjentów w ręce wyłącznie najlepszych specjalistów.

Diagnoza wady wzroku

Jeśli twój maluch skarży się na kłopoty z widzeniem, warto umówić go na wizytę do lekarza-specjalisty. Ten okulista dziecięcy przyjmuje w gabinecie w Warszawie od poniedziałku do piątku - w każdym dniu w innych godzinach. Wizyta trwa około godziny, a w gabinecie znajduje się kącik zabaw stworzony z myślą o najmłodszych.

Oświetlenie ledowe

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie znakomitej jakości oświetlenia. Oferta firmy to między innymi lampy robocze LED. Zostały wykonane z bardzo solidnych podzespołów, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia.

Produkt roślinny

Na stronie naszego sklepu znajdą Państwo produkty spożywcze pochodzenia roślinnego. Łuska babki jajowatej to jedna z dostępnych pozycji - proszek ten przed zjedzeniem należy zalać wodą i poczekać, aż spęcznieje. Zawiera związki śluzowe, więc gotowa będzie miała żelową konsystencję. Dostępna jest w opakowaniach od 100g do 1kg.

Organizacja imprez

Catering to doskonałe rozwiązanie zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, które pragną zorganizować niezapomniane wydarzenie. Nasze bogate menu stanowić będzie z pewnością nie lada gratkę dla wszystkich smakoszy. Przygotowujemy bowiem lunchboxy z niezwykłą starannością, smakiem, a przy tym sprawiamy, że są ekologiczne.

Remont ciągników rolniczych - sklep z filtrami oleju

Postaw na sprawdzonego dostawcę elementów niezbędnych podczas remontu maszyn wykorzystywanych w rolnictwie. Części zamienne do ciągnika Massey Ferguson oraz innych marek zakupisz u nas w atrakcyjnej cenie. Są to, między innymi filtry hydrauliczne, oleju oraz powietrza, a także akcesoria niezbędne w układach chłodniczych.
1
2
3
4