Dětské oblečení

Naší specializací je navrhování a výroba oblečení, které má dokonalé uplatnění od kojenců počínaje až po školní věk a umožňuje malému dítěti cítit se vždy krásně a neobyčejně pohodlně. Dětské oblečení nabízené společností Coccodrillo je vyrobeno za použití barevných tkanin s mnoha fantastickými vzory, které jsou ideálně přizpůsobeny věku a navíc jsou příjemné na dotek a nedráždí jemnou pleť.

lékařská obuv

Dřeváky a pantofle patří mezi nejpopulárnější lékařskou obuv, která je rozšířená mezi lékaři v ordinacích a nemocnicích. Tato skutečnost nepřekvapuje, protože pantofle a dřeváky byly náležitě vyprofilované tak, aby byl zaručen patřičný komfort. Lékaři v nich každý den traví řadu hodin. Díky vhodným vložkám se mohou vyhnout popáleninám a odřeninám.

trekingová obuv pánská

Na každý výlet je nutné se řádně připravit a mít vhodné vybavení. Nabízíme pánskou trekingovou obuv ze skvělých materiálů, která při dlouhých procházkách zajišťuje bezpečí a pohodlí. Každý model je vyroben s důrazem na detail, abychom zajistili, že vydrží i několik let. Díky naší obuvi je čas strávený v přírodě čirým potěšením.