Garážujeme s.r.o.

Plechové garáže produkujeme od roku 1999. Jsme malá rodinná firma, takže pro nás je nejdůležitější kvalita našich výrobků a spokojenost zákazníka. Připravili jsme pro Vás atraktivní a velmi pestrou škálu výrobků. Představujeme oba modely pozinkované a akrylové oteplování a bez. Dnes prohlédněte si naši nabídku a najít řešení na míru. Pokud máte nějaké otázky nebo obavy, neváhejte zavolat.

Naší specializací je navrhování a výroba oblečení, které má dokonalé uplatnění od kojenců počínaje až po školní věk a umožňuje malému dítěti cítit se vždy krásně a neobyčejně pohodlně. Dětské oblečení nabízené společností Coccodrillo je vyrobeno za použití barevných tkanin s mnoha fantastickými vzory, které jsou ideálně přizpůsobeny věku a navíc jsou příjemné na dotek a nedráždí jemnou pleť.

Dřeváky a pantofle patří mezi nejpopulárnější lékařskou obuv, která je rozšířená mezi lékaři v ordinacích a nemocnicích. Tato skutečnost nepřekvapuje, protože pantofle a dřeváky byly náležitě vyprofilované tak, aby byl zaručen patřičný komfort. Lékaři v nich každý den traví řadu hodin. Díky vhodným vložkám se mohou vyhnout popáleninám a odřeninám.

trekingová obuv pánská

Na každý výlet je nutné se řádně připravit a mít vhodné vybavení. Nabízíme pánskou trekingovou obuv ze skvělých materiálů, která při dlouhých procházkách zajišťuje bezpečí a pohodlí. Každý model je vyroben s důrazem na detail, abychom zajistili, že vydrží i několik let. Díky naší obuvi je čas strávený v přírodě čirým potěšením.

Spolehlivé provedení a odolnost nádrží montovaných u domů, zejména v mírně vlhkém terénu, jsou dva základní body, kterými je potřeba se řídit při jejich výběru. Nádrže se samokotvícím dnem představují vyspělejší typ lehkých nádrží vyrobených z plastu (nejčastěji polyesterového laminátu). Prosím kontaktujte nás.

Možnosti, jaké nabízí udírny elektrické, jsou obrovské. Zařízení se velmi snadno používají a pokrmy v nich připravené se neliší chutí a vůní od potravin konzervovaných v tradičních podnicích. Automatický generátor kouře a systém regulace teploty usnadňují udržování kontroly nad průběhem celého procesu, aniž by bylo nutné neustále dohlížet na topeniště.