Naše výrobky nacházejí uplatnění ve vzdělávacích zařízeních, veřejných objektech i úředních budovách. Společnost Arabeska se zabývá výrobou hliníkových informačních vitrín různých velikostí a s různými systémy otevírání. V naší nabídce jsou k dispozici volně stojící i závěsná řešení, která se v závislosti na modelu hodí jak pro použití uvnitř budov, tak i ve venkovním prostoru. Těšíme se na Vaše objednávky.

Plechové boudy

Plechové garáže produkujeme od roku 1999. Jsme malá rodinná firma, takže pro nás je nejdůležitější kvalita našich výrobků a spokojenost zákazníka. Připravili jsme pro Vás atraktivní a velmi pestrou škálu výrobků. Představujeme oba modely pozinkované a akrylové oteplování a bez. Dnes prohlédněte si naši nabídku a najít řešení na míru. Pokud máte nějaké otázky nebo obavy, neváhejte zavolat.

Naší specializací je navrhování a výroba oblečení, které má dokonalé uplatnění od kojenců počínaje až po školní věk a umožňuje malému dítěti cítit se vždy krásně a neobyčejně pohodlně. Dětské oblečení nabízené společností Coccodrillo je vyrobeno za použití barevných tkanin s mnoha fantastickými vzory, které jsou ideálně přizpůsobeny věku a navíc jsou příjemné na dotek a nedráždí jemnou pleť.