Naši Zákazníci si mohou být jisti, že námi vyrobený produkt splní jejich představy ohledně vizuální stránky i použitelnosti. Společnost Lavello Vám nabízí kuchyňské dřezy, které se kromě vysoce estetického provedení vyznačují také dokonalými technickými parametry. V našem sortimentu najdete modely ve verzi kulaté i hranaté, které lze vybavit automatickým i manuálním sifonem. Zveme Vás k výběru řešení, které bude ideálně vyhovovat Vašim požadavkům.

Naše výrobky nacházejí uplatnění ve vzdělávacích zařízeních, veřejných objektech i úředních budovách. Společnost Arabeska se zabývá výrobou hliníkových informačních vitrín různých velikostí a s různými systémy otevírání. V naší nabídce jsou k dispozici volně stojící i závěsná řešení, která se v závislosti na modelu hodí jak pro použití uvnitř budov, tak i ve venkovním prostoru. Těšíme se na Vaše objednávky.

E shop s bižuterie

Naše společnost se specializuje na velkoobchodní prodeji bižuterie přímo z Asie. Máme rozsáhlé zkušenosti a nabídka pro institucionální klienty, kde najdete náušnice v různých variantách, brože, náhrdelníky, náramky a ozdoby vlasů. Jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů a mají velmi moderní design, v souladu se současnými trendy módy.

Plechové boudy

Plechové garáže produkujeme od roku 1999. Jsme malá rodinná firma, takže pro nás je nejdůležitější kvalita našich výrobků a spokojenost zákazníka. Připravili jsme pro Vás atraktivní a velmi pestrou škálu výrobků. Představujeme oba modely pozinkované a akrylové oteplování a bez. Dnes prohlédněte si naši nabídku a najít řešení na míru. Pokud máte nějaké otázky nebo obavy, neváhejte zavolat.

Stavební konstrukce

Naše výrobní a montážní skupiny jsou schopny provádět stavebních konstrukcí, jako jsou nadjezdy, lávky, mosty, mezipatra, obrazovek, bariéry stožáry, přístřešky, nosné konstrukce a podobně. Naše nabídka je přizpůsobena individuálním potřebám každého klienta. Připravujeme projekt, a přijetí v životě realizovat implementaci.

Naše společnost má bohaté zkušenosti v oblasti výrobků určených pro horolezecké práce, proto v naší nabídce nemohou chybět ani taková řešení jako záchytný systém proti pádu osob. Nabízíme vám mimo jiné samobrzdicí zařízení, evakuační sady a trojnožky, dočasná kotvicí lana i ochranné přilby a ergonomické postroje.