Dobrej povesti a solídnu spoločnosť ísť cez rôzne potreby zákazníkov vytvoril ponuku, ktorá predstavuje najvyššej kvality plechové garáže s plochou strechou a štítom garáže. S láskou som povzbudiť, aby ste sa zúčastnili našej centrále, kde predávame kovové plechové garáže vykonávaných v našej spoločnosti.

Ponúkame Vám kolekcie aj pre chlapcov aj pre dievčatá, rozdelené do troch rôznych vekových kategórií. Oblečenie pre deti vyrábané našou spoločnosťou sú z hľadiska kvality a estetiky schopné splniť očakávania aj najnáročnejších rodičov. Na internetovej stránke Coccodrillo nájdete na príklad nohavice, tričká, vetrovky, šaty, mikiny a veľa iných výrobkov, a taktiež topánky a obuv pre bábätká.

Dámska športová obuv

Náš internetový obchod poskytuje zákazníkom najlepšiu obuv za priaznivé ceny. Ponúkame aj dámske trekingové topánky. Naše topánky sa vyznačujú ergonomickým tvarom, starostlivým spracovaním z tých najlepších materiálov a krásnym vzhľadom. Sú vhodné aj do extrémnych podmienok, ako sú lejaky, krupobitie, sneh. Ďalej ponúkame široký výber doplnkov, ako sú impregnáty a šnúrky.