Dobrej povesti a solídnu spoločnosť ísť cez rôzne potreby zákazníkov vytvoril ponuku, ktorá predstavuje najvyššej kvality plechové garáže s plochou strechou a štítom garáže. S láskou som povzbudiť, aby ste sa zúčastnili našej centrále, kde predávame kovové plechové garáže vykonávaných v našej spoločnosti.

Ponúkame Vám kolekcie aj pre chlapcov aj pre dievčatá, rozdelené do troch rôznych vekových kategórií. Oblečenie pre deti vyrábané našou spoločnosťou sú z hľadiska kvality a estetiky schopné splniť očakávania aj najnáročnejších rodičov. Na internetovej stránke Coccodrillo nájdete na príklad nohavice, tričká, vetrovky, šaty, mikiny a veľa iných výrobkov, a taktiež topánky a obuv pre bábätká.

Ak sa chcete chrániť pred zvedavými pohľadmi svojich susedov a utlmiť hluk ulice, gabiónové ploty sú perfektným riešením. Koše s kameňmi rôznych veľkostí zabezpečujú dokonalú tesnosť konštrukcie a umožňujú rozptyl akustických vĺn. Tento typ oplotenia sa vyznačuje ľahkou údržbou – aj bez údržby si dlho zachováva svoj atraktívny vzhľad a stabilnú štruktúru. Ako výplň môžete použiť materiály v rôznych farbách a štruktúrach: betónu, žuly a dokonca aj skla, čo umožňuje vytvárať zaujímavé a jedinečné aranžácie.

Banketové stoly

Ponúkame cateringové stoly, ktoré sú nevyhnutným vybavením konferenčných a školiacich miestností a banketových sál. Sú praktickým riešením umožňujúcim umiestniť občerstvenie, teplé a studené jedlá a nápoje. Existuje niekoľko variantov rozmerov, pričom existuje možnosť výroby nábytku na mieru, podľa potrieb daného zákazníka. Ponúkame ekonomickú i štandardnú verziu nábytku. Za povšimnutie stojí nábytok s veľmi praktickým dizajnom.