Fasádne (klinové) lešenie dostupné v ponuke spoločnosti Irleh zaručuje bezpečnosť počas výškových prác a možnosť vykonávať rôzne činnosti. Vďaka modulárnej konštrukcii ho môžete prispôsobiť podľa vlastných potrieb ako aj neskôr ľubovoľne rozširovať, ak to bude potrebné. Výhodou každej našej konštrukcie je fakt, že ju môžu postaviť už traja pracovníci.

Dobrej povesti a solídnu spoločnosť ísť cez rôzne potreby zákazníkov vytvoril ponuku, ktorá predstavuje najvyššej kvality plechové garáže s plochou strechou a štítom garáže. S láskou som povzbudiť, aby ste sa zúčastnili našej centrále, kde predávame kovové plechové garáže vykonávaných v našej spoločnosti.

Ponúkame Vám kolekcie aj pre chlapcov aj pre dievčatá, rozdelené do troch rôznych vekových kategórií. Oblečenie pre deti vyrábané našou spoločnosťou sú z hľadiska kvality a estetiky schopné splniť očakávania aj najnáročnejších rodičov. Na internetovej stránke Coccodrillo nájdete na príklad nohavice, tričká, vetrovky, šaty, mikiny a veľa iných výrobkov, a taktiež topánky a obuv pre bábätká.