prywatny szpital Konin

Nasz prywatny szpital opiekuje się pacjentami po operacji kręgosłupa, zabiegach neurologicznych, udarach i wylewach, artroskopiach i endoprotezach. Oferujemy opiekę doświadczonych i wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy dokładają wszelkich starań, abyście Państwo jak najprędzej wrócili do formy sprzed zabiegu lub urazu. Przypominamy, że każdą, nawet najtrudniejszą drogę do sprawności pokonamy systematycznymi ćwiczeniami. Zadzwoń i zarejestruj się.

Nowoczesne maski chirurgiczne

Jako firma, zdajemy sobie sprawę jak ważna jest ochrona przed zagrożeniami niewidocznymi gołym okiem. Dostępne w naszej ofercie maski chirurgiczne to skuteczne zabezpieczenie przed wirusami i bakteriami. Produkt ten został wykonany z trzech warstw materiału, jego celem jest zapobieganie przed infekcją drogą kropelkową.

Wynajem aut na warszawskim lotnisku

Doskonale wyposażone i komfortowe auta, przyjazna obsługa i atrakcyjne stawki cenowe - to wszystko zapewni Ci nasza wypożyczalnia samochodów (Warszawa lotnisko). Nasza oferta jest niezwykle atrakcyjna, zarówno w przypadku wynajmu krótko- jak i długoterminowego. Dzięki temu mamy pewność, że nasza wypożyczalnia samochodów z Warszawy to najlepsza taka firma na rynku.

Dla dentystów - ekrany do oglądania zdjęć stomatologicznych

Wykonane z hartowanego szkła i odporne na czyszczenie środkami o zawartości alkoholu nawet 70% - monitory medyczne zostały przygotowane tak, by sprawdzić się w każdym gabinecie dentystycznym. Dzięki czujnikom oświetlenia jakość obrazu na bieżąco dostosowuje się do warunków świetlnych. Zdjęcia stomatologiczne, wyświetlane na ekranie, mają wysoki kontrast.

Polski producent wiązek i zestawów naprawczych

Jeżeli interesuje Państwa wysokiej klasy części samochodowe, to koniecznie zapoznajcie się ze stroną internetową naszej firmy. Jako polski producent przewodów samochodowych oferujemy szeroki wybór zestawów naprawczych bagażnika, stacyjki, blokady kierownicy i wiele innych. Ponadto zapewniamy gwarancje jakości na wszystkie nasze produkty! Serdecznie zapraszamy.

Poradnia dietetyczna

Cierpisz na cukrzycę lub nadciśnienie? Szukasz diety, która pomoże Ci przy tych dolegliwościach? Skorzystaj z pomocy naszego dietetyka w Opolu, który ustali dla Ciebie najlepszą dietę. Dietetyk z Opola gwarantuje Państwu pełne zadowolenie ze świadczonych usług. Więcej informacji o naszej aktualnej ofercie znajdą Państwo na stronie internetowej poradni.

Akcesoria do smarowania

W sprzedaży posiadamy narzędzia do maszyn, które opierają się na długotrwałe eksploatowanie łożysk. Oferowana przez nas kalamitka m10 umożliwia dozowanie smarów w urządzeniach do miejsc umieszczonych pod kątem prostym od źródła. Dysponujemy końcówkami w takich kształtach jak: kulowy, wklęsły, kątowy, kapturowy.

Przychodnia dentystyczna

Prowadzimy przychodnię dentystyczną, w której pacjenci mogą zrealizować takie usługi jak przegląd stanu uzębienia, leczenie kanałowe lub pod mikroskopem, zabiegi chirurgiczne oraz bonding zębów. Ponadto zajmujemy się protetyką cyfrową i higienizacją. Nasza klinika stomatologiczna ma swoją siedzibę w Krakowie.

Części do ogrzewania postojowego

Nasza firma zajmuje się sprzedażą części do samochodów ciężarowych i dostawczych oraz przyczep i naczep, a także do autobusów czy maszyn rolniczych. Znajdą Państwo u nas części do ogrzewania postojowego, m.in. marki Eberspacher i innych producentów, szczególnie potrzebne kierowcom ciężarówek na długich trasach.

Oklejanie samochodów

Zespół naszej firmy zajmuje się profesjonalnym zabezpieczaniem pojazdów. Stosowana przez nas folia PPF na lampy, szyby oraz karoserię chroni przed powstawaniem zarysowań. Dzięki jej wykorzystaniu samochód dużo łatwiej utrzymać w czystości, ponieważ materiał zabezpiecza przed osiadaniem na jego powierzchni kurzu i zabrudzeń.
1
2
3
4
5